Firma SEEN Technologie podpisała umowę sponsorską z Klubem Piłki Siatkowej w Płocku na sezon 2024/2025!

W dniu 7 czerwca 2024 roku, firma SEEN Technologie podpisała umowę sponsorską z Klubem Piłki Siatkowej w Płocku na sezon 2024/2025. W rezultacie tego wydarzenia, przyjęła zaszczytny tytuł Złotego Sponsora Klubu.

Jesteśmy niezwykle podekscytowani możliwością wspierania Klubu Piłki Siatkowej w Płocku. Widzimy w tym partnerstwie ogromny potencjał i jesteśmy pewni, że nasze wsparcie przyczyni się do dalszego rozwoju Klubu. Współpraca z KPS Płock jest dla nas nie tylko okazją do promowania marki, ale przede wszystkim sposobem na wsparcie rozwoju sportu w regionie. Realizujemy obecnie w Płocku największą inwestycję w branży wodno-ściekowej dla ORLEN S.A., co dodatkowo potwierdza nasze zaangażowanie w społeczną odpowiedzialność biznesu oraz umacnia więź z lokalnym środowiskiem sportowym. – mówi Dariusz Jasak, Prezes Zarządu SEEN Technologie Sp. z o.o. – Rozpiera nas duma z ostatniego awansu KPS Płock do 2 Ligi Centralnej w rozgrywkach organizowanych przez Polski Związek Piłki Siatkowej. Cieszymy się, że możemy być integralną częścią tego imponującego sukcesu, wspierając Klub w dążeniu do kolejnych zwycięstw.

– Serdecznie dziękujemy firmie SEEN Technologie za podpisanie umowy sponsorskiej na sezon 2024/2025. To dla nas ogromna dawka motywacji i potwierdzenie, że nasze wysiłki nie idą na marne. Dzięki wsparciu nowego sponsora, możemy kontynuować nasz rozwój i zapewnić naszym zawodnikom jeszcze lepsze warunki do osiągania wysokich celów sportowych – mówi Arkadiusz Jóźwiak, Prezes Zarządu Klubu Piłki Siatkowej w PłockuJesteśmy przekonani, że wspólnymi siłami osiągniemy jeszcze więcej i razem będziemy świętować nasze wspólne triumfy na boisku.

Okres obowiązywania umowy rozpoczyna się od momentu jej podpisania i trwa do dnia 30 kwietnia 2025 roku.

Image
Image