Image

Grupa kapitałowa

SEEN Holding to niekwestionowany lider branży w dziedzinie technologii ochrony środowiska. W ramach dotychczasowej działalności spółek zależnych, zrealizował blisko 1500 projektów, wyróżniających się doskonałą jakością wykonania. Silna kadra specjalistów SEEN Technologie i AQUA SEEN skupia kilkudziesięciu doświadczonych inżynierów, projektantów i technologów. To dzięki nim oddane do użytkowania projekty można określić nie tylko mianem efektywnych, ale też innowacyjnych. Zlecając realizację inwestycji lub korzystając z usług spółek należącymi do holdingu, inwestujesz środki w partnerstwo oparte na zaufaniu, doświadczeniu i zaawansowanej technologii.
Odkryj SEEN Technologie →

Kompleksowe projekty na całym świecie

slide1.jpg
slide1.jpg

SEEN Technologie Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą innowacyjnych technologii, realizującą kompleksowo obiekty ochrony środowiska zarówno w Polsce, jak i za granicą. Od 1990 roku prowadzimy działalność specjalizując się w zakresie technologii uzdatniania wody, oczyszczania ścieków z produkcją zielonej energii i gospodarki osadowej, zarówno dla przemysłu, energetyki oraz przedsiębiorstw komunalnych. W swojej działalności wykorzystujemy najnowsze, innowacyjne technologie. Ścieki traktuje jako zasób, a układ technologiczny oczyszczania ścieków jako swoistą biorafinerię, realizującą filozofię redukcji śladu węglowego, wodnego i odzysku energii (OZE) - produkcja biogazu, proces odzyskiwania wody oraz wytwarzanie nawozów o wysokiej zawartości azotu i fosforu.

Zakres certyfikacji:projektowanie i realizacja inwestycji w zakresie gospodarki wodnej, ściekowej, osadowej i odpadowe

Nagrody & wyróżnienia

Image

Lider Eko Inwestycji
SEEN Technologie została laureatem V edycji konkursu Lider Eko Inwestycji 2011 roku pod patronatem Komisji Środowiska Senatu RP w kategorii Wykonawca, za realizację zadania „Modernizacja technologii w Zakładzie Wodociągu Centralnego – ozonowanie pośrednie i filtracja na węglu aktywnym”.

Image

Zielony Laur
Firma SEEN Technologie otrzymała w VII Edycji Konkursu Polskiej Izby Gospodarczej „Ekorozwój” Zielony Laur 2011 za wykonanie nowoczesnej instalacji flotacji ciśnieniowej na Wodociągu Północnym w Warszawie.

Image

Rzetelny Partner Samorządu
Parlamentarny Zespół ds. Samorządności oraz Klub Liderów Samorządowych "Poznańska" przyznał prezesowi zarządu SEEN Technologie Sp. z o.o., panu Rafałowi Lipińskiemu certyfikat „Rzetelny Partner Samorządu”. Jest to potwierdzenie solidności i wypłacalności – uczestnik zobowiązuje się do dobrowolnej kontroli dokumentów księgowych podczas realizacji inwestycji samorządowych.

Image

Nagroda GREENEVO
SEEN Technologie Sp. z o.o. została laureatem konkursu GreenEvo - Akcelerator Zielonych Technologii. Opracowana przez firmę technologia drenaży filtracyjnych - SE-LOP FLOW została zakwalifikowana do grona 14 najbardziej innowacyjnych, prośrodowiskowych polskich rozwiązań wybranych przez Ministerstwo Środowiska w 2014 roku.

Image

Pracodawca Roku
Prezes Zarządu SEEN Technologie Sp. z o.o., pan Rafał Lipiński, otrzymał w Grupie Firm Małych Statuetkę i tytuł „Pracodawca Roku 2013 w Budownictwie” w szczególności za:

  • aktywność w dziedzinie ochrony środowiska;
  • działalność społeczną oraz charytatywną;
  • dbałość o pracowników oraz o rozwój przedsiębiorstwa.
Image

Kryształ Przetargów Publicznych
SEEN Technologie Sp. z o.o. otrzymała nagrodę „Kryształ Przetargów Publicznych 2011” dla najlepszego wykonawcy w kategorii „Inwestycje wpływające na poprawę jakości życia obywateli” za realizację zadania „Modernizacja technologii w Zakładzie Wodociągu Centralnego – ozonowanie pośrednie i filtracja na węglu aktywnym”.

Image

Grand Prix WOD-KAN 2015
Na XXIII Międzynarodowych Targach Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji „WOD-KAN 2015” SEEN Technologie zdobyła prestiżową nagrodę Grand Prix za instalację termicznej mineralizacji osadów ściekowych SEENERGY SGF 1000.

Image

Diamenty miesięcznika Forbes
SEEN Technologie Sp. z o.o. znalazła się na wysokim, 10. miejscu rankingu DIAMENTÓW miesięcznika FORBES 2011 wśród firm z kapitałem od 50 do 250 mln zł z województwa mazowieckiego. Rok wcześniej firma plasowała się na miejscu 14. wśród spółek z kapitałem do 5 mln zł z woj. Mazowieckiego.

NAGRODY FUNDOWANE PRZEZ SEEN TECHNOLOGIE

Image

Nagroda specjalna Aquarina
Nagroda przyznawana wspólnie z NOT od 1999 roku za wybitne osiągnięcia w dziedzinie ochrony środowiska oraz istotny wkład osobisty w rozwój nauki, osiągnięcia dydaktyczne, wdrożenia innowacyjne jak i aktywność zawodową i działalność społeczną na rzecz środowiska zarówno wśród osobistości polskich, jak i zagranicznych.

Image

Nagroda Aquaeductus
Została utworzona wspólnie przez wodociągi warszawskie, poznańskie i krakowskie w 2008 roku. Jej celem jest aktywizacja środowiska naukowo-technicznego do prowadzenia badań, opracowywania i wdrażania nowych technologii oraz pogłębiania doświadczeń w dziedzinie uzdatniania i zaopatrzenia wody pitnej.

Image

Nagroda Aquarina
Imienia dr K. Lipińskiego została utworzona wspólnie przez PZITS i SEEN Technologie w 1997 roku. Jej celem jest wyróżnianie wyjątkowej aktywności zawodowej. Wręczana jest w dwóch kategoriach, tj. naukowo-badawczej oraz techniczno-wdrożeniowej.

slide1.jpg
slide1.jpg

AQUA SEEN Sp. z o.o.

AQUA SEEN powstała z wydzielenia Działu Wody Pitnej oraz Działu Urządzeń ze struktur SEEN Technologie w celu podniesienia specjalizacji i stworzenia skuteczniejszej oferty dla rynku uzdatniania wody komunalnej. Spółka jest partnerem handlowym największych firm technologicznych świata, m.in. z USA, Niemiec, Francji, Japonii, Wielkiej Brytanii i Włoch. Z sukcesem współpracuje z międzynarodowymi koncernami w oparciu o światowe standardy jakości.

Odwiedź stronę AQUA SEEN

Image
Image