Image
slide1.jpg
slide1.jpg

INŻYNIEROWIE DLA ŚRODOWISKA

Jesteśmy obecni na rynku od 1990 roku, by z dumą realizować misję polegającą na implementowaniu rozwiązań technologicznych, oszczędzających zasoby planety, przyczyniając się do ochrony środowiska naturalnego człowieka. Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań dla przedsiębiorstw komunalnych, energetyki oraz szerokiego sektora przemysłu. Do tej pory dostarczyliśmy urządzenia dla około 800 klientów. Wykonaliśmy i uruchomiliśmy ponad 160 specjalistycznych instalacji, głównie w stacjach uzdatniania wody pitnej i przemysłowej w Polsce i kilkunastu krajach Europy, Azji i Afryki Północnej. Oferujemy kompleksowe rozwiązania „pod klucz”. Służymy wsparciem przy tworzeniu koncepcji i uzyskaniu pozwoleń administracyjnych. Dysponujemy dedykowanymi zespołami projektowymi, rozruchowymi i serwisowymi, gwarantując pełną kontrolę i wsparcie na każdym etapie procesu inwestycyjnego.
Odkryj Seen Technologie →

Kompleksowe projekty na całym świecie

Image

Transparenty i kompletny model współpracy

Pomysł i doradztwo

Pomysł i doradztwo
Współpracujemy z klientami we wszystkich etapach realizowania inwestycji, od planowania, tworzenia koncepcji, poprzez projektowanie, dostawę gotowych urządzeń technologicznych, kompleksową realizację, aż do eksploatacji.

Jakość i doświadczenie

Jakość i doświadczenie
W trakcie wieloletniej pracy dostarczyliśmy urządzenia dla około 800 klientów, wykonaliśmy i uruchomiliśmy ponad 160 specjalistycznych instalacji, głównie na stacjach uzdatniania wody pitnej i przemysłowej.

Realizacja i wsparcie

Realizacja i wsparcie
w SEEN Technologie posiadamy własne zespoły projektowe, rozruchowe i serwisowe, zapewniając kompleksowość naszych usług. Prowadzimy nadzór nad wszystkimi etapami procesu inwestycyjnego realizując obiekty „pod klucz".

slide1.jpg
slide1.jpg

Zalety ze współpracy
z SEEN Technologie

Doświadczona kadraDoświadczona kadra
Naszym ogromnym atutem jest zespół specjalistów. Dysponujemy dedykowanymi zespołami projektowymi, rozruchowymi i serwisowymi.

Wykonawstwo „pod klucz”Wykonawstwo „pod klucz”
Oferujemy kompleksową współpracę na każdym etapie procesu inwestycyjnego. Realizujemy inwestycje od koncepcji i projektu, aż po realizację „pod klucz”.

Liczne referencjeLiczne referencje
Od 1990 roku zdobyliśmy imponujące doświadczenie i grono zadowolonych klientów, których referencje są potwierdzeniem naszych umiejętności.

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjnySerwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Posiadamy własny zespół serwisowy, który współpracuje z naszymi Klientami gwarantując pełne wsparcie techniczne, także po realizacji inwestycji.

Dobór optymalnych technologiiDobór optymalnych technologii
Nasze zespoły specjalistów wspierają doradztwem na wszystkich etapach współpracy, tak aby dobrać perfekcyjne rozwiązania do potrzeb Klienta.

Seen Technologie
Image

setkizadowolonych klientów

Oferta SEEN Technologie jest kompleksowa i dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta, opiera się na rzetelności, kreatywności i profesjonalizmie naszego zespołu. Zatrudnieni w SEEN Technologie specjaliści z wieloletnim doświadczeniem łączą nowoczesne technologie z dbałością o środowisko, co przekłada się na skuteczność i trwałość realizowanych przez nas projektów.

Dla naszych klientów jesteśmy nie tylko dostawcami rozwiązań, ale również partnerem, który zapewnia wsparcie na każdym etapie inwestycji, gwarantując satysfakcję z efektywnego działania instalacji lub urządzeń.

Seen Technologie
Seen Technologie

Historia firmy

1990

Powstaje firma SEEN Technologie

Wielopokoleniowa tradycja przedsiębiorczości w rodzinie Rafała Lipińskiego zainicjowała decyzję o powstaniu firmy SEEN Technologie.

1990

1992

Firma rozszerza profil działalności o usługi konsultacyjno-inżynieryjne

Od tego momentu specjalizuje się głównie na doradztwie oraz dostarczaniu urządzeń i technologii z zakresu ochrony środowiska, zwłaszcza tych przeznaczonych do procesów uzdatniania wody.

1994

SEEN Technologie otwiera Biuro Projektów i Konsultacji w Gliwicach

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na kompleksowe rozwiązania, firma poszerza swoją działalność na rynku poprzez otwarcie oddziału w Gliwicach, znanego jako Biuro Projektów i Konsultacji. Zakres kompetencji tego oddziału obejmuje projektowanie, doradztwo ekspertyzy oraz wdrażanie rozwiązań, w tym pełne zarządzanie zaawansowanymi systemami technologicznymi.

1994

1997

SEEN Technologie otwiera biura w Ukrainie i Białorusi

Firma realizuje wszechstronne projekty związane z procesami dezynfekcji i koagulacji, obejmujące zarówno sektor miejskich systemów wodociągowych, jak i zaawansowane rozwiązania dla przemysłowych przedsiębiorstw.

2007

SEEN Technologie inicjuje utworzenie Grupy Kapitałowej SEEN Holding

SEEN Technologie zainicjowało utworzenie Grupy Kapitałowej SEEN Holding, poprzez nawiązanie współpracy z kluczowym inwestorem finansowym. W skład SEEN Holding weszły następujące spółki:

  • SEEN Technologie
  • Instal Warszawa
  • Aqua SEEN
  • Ekomvo
  • Biuro Projektów Budownictwa Komunalnego we Wrocławiu
  • ENERGOCHEM Projekt

2007

2008

Firma rozszerza swoje zakresy działalności o segment związany z oczyszczaniem ścieków

Specjalizuje się w dostarczaniu sprzętu i systemów oraz realizuje zaawansowane projekty stacji oczyszczalni ścieków oraz procesów termicznej utylizacji osadów.

2010

SEEN Technologie poszerza swoją działalność, wchodząc na nowe obszary i rynki

W ramach rozwoju, powstają Dział Energetyki oraz Dział Technologii Recyklingu Odpadów. SEEN Technologie finalizuje dwie kluczowe inwestycje w zakresie wodociągów w Warszawie, tj. Centralny Zakład Wodociągowy oraz Wodociąg Północny.

2010

2011

SEEN Technologie rozpoczyna działalność w sektorze zarządzania osadami

To rezultat strategicznego przejęcia stosownych rozwiązań technologicznych.

2020

Firma rozbudowuje swoją organizację poprzez utworzenie Działu Oczyszczania Ścieków Przemysłowych

Dział ten wykorzystuje technologie beztlenowe.

2020

2023

SEEN Technologie zdobywa największy w branży wodno-ściekowej kontrakt

SEEN Technologie - pełniące rolę lidera konsorcjum - zdobywa największy w branży wodno-ściekowej kontrakt, w ramach którego powstanie stacja uzdatniania i demineralizacji wody wiślanej, na terenie zakładu produkcyjnego ORLEN w Płocku. Projekt realizowany jest w formule "projektuj i buduj", a jego wartość wynosi blisko 1,27 miliarda złotych netto.

Seen Technologie

bezkonkurencyjna
PERFEKCJA W DZIAŁANIU

Seen Technologie
Seen Technologie
0
klientów
na całym świecie
Seen Technologie
0
specialistycznych
instalacji
Seen Technologie
0
modernizacji
obiektów ochrony środowiska

INFORMACJA O REALIZOWANEJ STRATEGII PODATKOWEJ

Rok podatkowy
Nazwa pliku
Link do pobrania

2022

SEEN Technologie - sprawozdanie z realizacji strategii podatkowej za rok 2022.pdf

2023

SEEN Technologie - sprawozdanie z realizacji strategii podatkowej za rok 2023.pdf

Image
Image