Image

INŻYNIEROWIE DLA ŚRODOWISKA

PRACA W SEEN TECHNOLOGIE

W SEEN Technologie Sp. z o.o. zapewniamy stabilność zatrudnienia oraz optymalne warunki rozwoju zawodowego. Nasz kompleksowy pakiet benefitów to inwestycja w kapitał ludzki, obejmująca profesjonalne szkolenia, zajęcia z języka angielskiego, prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenia oraz wsparcie w zakwaterowaniu. Dołącz do SEEN'owskiej społeczności, gdzie sukcesy każdego z nas tworzą sukces całej firmy.
Zobacz oferty pracy →

Image
slide1.jpg
slide1.jpg

Liczne benefity
dla naszych pracowników

Kariera Szkolenia
Wierzymy, że utrzymanie wysokiego poziomu wiedzy jest jednym z kluczowych czynników sukcesu i dlatego na bieżąco monitorujemy potrzeby szkoleniowe. Nasi pracownicy mają możliwość uczestnictwa w profesjonalnych szkoleniach z zakresu zarządzania, technik negocjacji, prawa, czy efektywnego kierowania projektem budowlanym.

Kariera Nauka języka angielskiego
Wszyscy nasi pracownicy mają możliwość uczestniczenia w zajęciach z języka angielskiego prowadzonych przez sprawdzonych lektorów.

Kariera Opieka medyczna
Zarówno naszych pracowników, jak i członków ich rodzin otaczamy prywatną opieką lekarską już od pierwszego dnia pracy. Każda osoba objęta oferowanymi przez nas pakietami medycznymi ma możliwość skorzystania ze specjalistycznej opieki lekarskiej, badań diagnostycznych, a nawet leczenia szpitalnego czy usług rehabilitacyjnych.

KarieraKarta sportowa
Każdy pracownik ma możliwość skorzystania z pakietów sportowych Multisport na preferencyjnych warunkach. Na co dzień promujemy zdrowy styl życia i zachęcamy do aktywności.

KarieraUbezpieczenie
Dajemy wszystkim pracownikom oraz członkom ich rodzin możliwość przystąpienia do oferowanego programu ubezpieczeniowego. Każdy pracownik może wybrać jeden z kilku dostępnych pakietów, w zależności od indywidualnych potrzeb.

KarieraZakwaterowanie
Mając na uwadze fakt, iż realizowane przez nas projekty są rozproszone po całym kraju, pracownikom, którzy zmieniają miejsce zamieszkania pokrywamy koszty wynajmu mieszkania w nowym miejscu.

Image
slide1.jpg
slide1.jpg

Rekrutacja
poznaj etapy

Kariera#1 Złożenie aplikacji
Jeśli znajdziesz ofertę pracy, która Cię zainteresuje, prześlij nam swoje CV. Zespół HR z uwagą rozpatruje aplikacje wszystkich Kandydatów zainteresowanych pracą w SEEN Technologie. Po dokładnej analizie złożonej aplikacji, kontaktujemy się wybranymi Kandydatami, którzy spełniają nasze wymagania. Na każdym etapie prowadzenia rekrutacji działamy zgodnie z postanowieniami RODO.

Kariera#3 Spotkanie rekrutacyjne
Rozmowa pracownikiem działu HR oraz z potencjalnym przełożonym jest kolejnym i najczęściej ostatnim krokiem w procesie rekrutacji – to dobra okazja, aby poznać potencjalnego przełożonego oraz zadać mu szczegółowe pytania dotyczące proponowanego stanowiska. Spotkania z kandydatami organizujemy w formie online lub w naszej głównej siedzibie w Warszawie.

Kariera#2 Kontakt telefoniczny
Jeżeli Twoje CV nas zainteresuje, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i zaprosimy Cię do kolejnego etapu rekrutacji, jakim jest spotkanie z przedstawicielem działu HR.

Kariera#4 Złożenie oferty
Proces rekrutacji w SEEN Technologie trwa maksymalnie 4 tygodnie. Po podjęciu decyzji rekrutacyjnej, pracownik działu HR składa wybranej osobie ofertę pracy w formie Listu Intencyjnego.

Oferty pracy

Poniżej wykaz naszych aktualnych rekrutacji:
Image

Nie znalazłeś
swojej oferty pracy ?

Nawet jeśli aktualnie nie poszukujemy nowych pracowników lub nasze oferty pracy nie odpowiadają Twoim kwalifikacjom bądź nie spełniają Twoich oczekiwań, możesz zostawić swoje CV w naszej bazie kandydatów.

Zostaw nam swoje CV →

Image
Image